Obecność globalna


Visscher-Caravelle to firma skupiająca się na zapewnianiu klientom na całym świecie doskonałych usług. Dzięki biurom sprzedaży na całym świecie i zakładami produkcyjnymi w Holandii, Polsce, Australii i w Azji, oferujemy klientom szeroki zakres produktów i usług.
Patrz Sieć Międzynarodowa

Dążenie do doskonałości
Kierunkiem i celem dla Visscher-Caravelle jest stanie się organizacją napędzaną przez klientów, skupioną na dostarczaniu najbardziej optymalnych i korzystnych rozwiązań, oraz na przewidywaniu ich wymagań. Robimy wszystko aby zapewnić doskonałe usługi i wartości na każdym rynku na jakim działamy.

Jakość
Visscher-Caravelle to młoda i dynamiczna organizacja skupiająca się na ciągłym rozwoju i poszerzaniu swojego udziału w rynku w charakterze dostawcy dywaników podłogowych i produktów tekstylnych dla przemysłu samochodowego. Głównym celem naszej polityki jakości jest zapewnienie szybkiej dostawy elementów zgodnych ze specyfikacjami, oraz wydajność.
Patrz Jakość

Innowacje
Istnieje wiele definicji słowa ‘innowacja:

• proces dokonywania usprawnień przez wprowadzanie czegoś nowego
• udane wykorzystywanie nowych pomysłów
• zmiana, która stwarza nowy wymiar wydajności
• realizacja kreatywnej idei
• możliwość ciągłej realizacji przyszłego stanu zamierzonego
• nadanie i/lub zachowanie wartości

Uważamy, że innowacja i kreatywność są częścią naszej firmy; rozwijają się na jej różnych poziomach i w różnych działaniach w całej organizacji.
Patrz Produkty i Technologie

Środowisko
Przez zastosowanie naszego środowiskowego systemu zarządzania firma Visscher-Caravelle jest zaangażowana w różne aspekty ochrony środowiska. Nasze produkty są zaprojektowane w sposób minimalizujący ich negatywny wpływ na środowisko, zgodnie z normą ISO 14001. Oprócz poosiadania certyfikacji ISO 14001, inwestujemy również w, oraz prowadzimy badania nad możliwością recyclingu naszych własnych odpadów.
Patrz Korporacyjna Odpowiedzialność Społeczna

Click here to watch the Corporate movie – VC Automotive